İçeriğe geç →

Zebra Perdeler

Ev ve iş yerlerimizin hiç şüphesiz ki en güzel aksesuarları perdeler olmaktadır. Çünkü perdeler bütün mobilya ve ev eşyalarına adeta son dokunuşu yapan dekorlardır. Özellikle de zebra perdeler bu son dokunuşta ki dekorlar arasında şıklığın, zarafetin ve gösterişin vazgeçilmezleri konumunda olmaktadırlar. Kaliteli ve doğru perdeler yaşam alanınızı hem ferah hem de enerji dolu gösterebileceği gibi, yanlış tercih yaptığınızda adeta boğucu ve strese sokucu bir ortama da çevirebilmektedir.

Bu yüzden perde modeli ve seçimi gerçekten çok önemli olmaktadır. Perde denildiğinde ilk akla gelen ise özellikle ev hanımları açısından da elbette ki zebra perdeler olmaktadır. Bunun sebebini bilmekse çok basit, çünkü hemen hemen her yerde bulabileceğiniz bu perdelerin her renk ve desenine ulaşmanız mümkün olacağı gibi benzersiz kalitesi de tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden olmaktadır.

Her açıdan sizlere kullanım kolaylığı sunan zebra perdeler hemen her cam ebatları için uygun olabilmektedir. U perdelerin üzerine motif ya da desenlerde eklenmekte olup uzaktan baktığınızda adeta duvarınızda bir tablo varmış gibi durmaktadır. Kesinlikle kullanıldığı her alana ayrı bir sinerji ve şıklık katmaktadır.

Kullanım alanları açısından oldukça geniş bir yelpazesi bulunan bu perde modeli çift katlı bir mekanizma sisteminden oluşmaktadır. Sizlere isterseniz güneşlik olarak isterseniz de tül perde olarak hizmet verebilme özelliğine sahip bir perde modelidir. Böylece evlerinizde ya da işyerlerinizde gözünüzü rahatsız edecek görüntü kalabalığından da kurtulmuş olmaktasınız.

Basit bir mekanizma sistemi sayesinde hemen hemen her mimarideki pencere yapısına rahatlıkla monte edilen zebra perdeler temizlik açısından da sizlere çok kolaylıklar sunmaktadır. Buharlı temizleme makinalarıyla ya da halı yıkama makinelerinin küçük ucuyla rahatlıkla temizleyebilmektesiniz. Şayet bunların ikisi de yoksa hafif nemli bir bezle silinerek de kolaylıkla temizlenebilmektedir.

Her mekâna uyan ve çok hoş bir dekor oluşturan zebra perde modelleri çeşit açısından da oldukça zengindir. Özellikle son dönemlerin modası haline gelen bambu zebra perdelerde bunlardan birisi olmaktadır. Gönül rahatlığıyla alıp uzun yıllar kullanabileceğiniz birbirinden şık ve estetik görünümlü bu perdelere sizde çok uygun fiyatlarla sahipolabilirsiniz.

Kategori: Makale

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir