İçeriğe geç →

Zebra Perde

Hemen hemen hepimiz bir iş yerine ya da herhangi bir eve gittiğimizde ilk önce evi, şeklini, odalarını, boyasını, mobilyasını, tablolarını ve hatta perde modeli zebra perde mi yoksa başka perde mi diye en ince ayrıntısına kadar inceleriz. Bu inceleme türü aynı şekilde herhangi bir mağaza, ofis ya da iş yerleri içinde geçerli olmaktadır. Çünkü izlenimlerimiz neticesinde gittiğimiz yer ve içinde yaşayan kişiler hakkında zihnimizde bir şablon oluştururuz.

Durum bu kadar ciddi olunca özellikle ev hanımları için evlerindeki mobilyanın kalitesi kadar perde seçimi ve perde kalitesi de önemli olmaktadır. Çünkü gerçekten nasıl ki yaptığınız bir sanat eserine son şeklini verirken ince dokunuşlar yaparsınız ya, işte perdeler de evimiz için aynen bu sanat eserlerindeki o son ince dokunuşlar gibidir. Seçtiğimiz perdenin kesinlikle evimizin boyası ve mobilyalarımızın deseni ile uyumlu olması çok önemlidir.

İşte zebra perde size sınırsız sayıdaki çeşidi ve modeli ile tüm bu dekorasyon ahengini sunmayı garanti etmektedir. Evlerimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmezi haline gelen ve günümüzde en çok aranan perde türü olan zebra perde gerçekten de kalitesi ve kullanım kolaylığı ile hakkındaki övgü ve beğeninin tamamını hak etmektedir. Tek bir sistemle hem tül perde hem de güneşliğe sahip oluyorsunuz ve size her tür kullanım kolaylığı sağlıyor.

Zebra perdeler özellikle küçük mekanlarda kullanıldığı zaman kendisini çok daha hoş göstermekte ve bulunduğu ortama da bir ferahlık hissi vermektedir. Çoğunlukla çalışma ofisleri, mutfak, çocuk odası ve oturma odası gibi yerler için tercih edilen zebra perde kalitesi ve kullanım kolaylığının yanında fiyat olarak da gayet ekonomik olmaktadır. İstenildiğinde tül perde istenildiğinde de güneşlik olarak kullanılabilmekte olup sizi kornişe perde sök tak zahmetinden de kurtarıyor.

Kullanımı kadar temizliği de oldukça kolay olan zebra perdeler, tıpkı stor perdeler gibi temizlenmektedir. Bunların farkı ise kasası ile bütün şeklinde olduğu için, kasasıyla birlikte söküp o şekilde yıkamalısınız. Yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra yine aynı şekilde zebra perdelerinizi yerine takıp kullanabilrisiniz.

Kategori: Makale

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir