İçeriğe geç →

Rustik Perde

Ev ve işyerlerimiz için adeta birer vazgeçilemeyen aksesuar dekorlarından olan perdeler birçok çeşit ve model ile beğenimize sunulmaktadır. Bunlardan bir tanesi de estetik görünümü ve zarafetiyle göz dolduran rustik perdeler olmaktadır. Kesinlikle hem işyerlerinizde hem de evlerinizde çok şık duracak ve bulunduğu ortama ayrı bir hava katacak olan rustik perdeler sizin de vazgeçilmezlerinizden olacaktır. 

Rustik perdeler için öyle farklı olacak şekilde özel bir kumaş türüne gerek duyulmamaktadır. Hemen hemen her tür kumaş ile rahatlıkla rustik perde modeli elde etmeniz mümkün olmaktadır. Bu perde türü hem demir borulara hem de korniş sistemine rahatlıkla uyumlu olabilmektedir. Ev dekorları için vazgeçilmezlerden olan bu perde türü halen vazgeçilemeyenler arasında yer almaktadır.

Her tür ev modeline ve dizaynına rahatlıkla uyum sağlayabilen bu perdelerin hemen her modeli ve rengi mevcut olmaktadır. Kesinlikle evinize uyumlu olan ve modelin tercih edilmesiyle evinizin havasını değiştirecek ve evinize pozitif bir enerji katacaktır. Rustik perde modelleri sizlere oldukça geniş bir renk ve kumaş seçeneği sunmaktadır. Genel olarak evlerin oda ve salonları için tercih edilen bu perde modelleri yatak odaları içinde oldukça uygun ve şık olmaktadır.

Perde modeli ahşap ve pirinç rustikler olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Elbette ki evinizdeki mobilya özelliklerine ve duvarınızın boya rengine göre seçeceğiniz perdelerde, mobilyalarınız ahşap ise ahşap rustik perdeler çok şık ve hoş bir dekor oluşturacaktır. Yine evinizin tabanları parke ise ahşap rustik modelleri bu tür ortamlarda da çok hoş görünecektir.

Pirinç rustik perdeler ise daha çok spor mobilya tarzı bulunan ortamlarda oldukça şık durmakta ve göz doldurmaktadır. Kendine has taşıyıcı maddeleri sayesinde tavana monte ettirilen rustik perdeler çok marjinal durmakta olup bulunduğu ortama ayrı bir hava katmaktadır.

Özellikle mobilya e duvar boyası rengi ile uyumlu olan rustik perde modeli tercih edildiğinde gerçekten mükemmel bir uyum ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bu perde modellerinin hem temizliği kolay olmakta hem de fiyat açısından da gayet uygun olmaktadırlar. Kesinlikle evleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz en güzel perde modellerindendir.

Kategori: Makale

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir