İçeriğe geç →

Boncuklu Kapı Perdesi

Evlerimizin dekorasyonlarında kullandığımız birçok dekorlardan belki de en önemlisi ve evimizi en şık göstereni perdelerimiz olmaktadır. Dekor noktasında bizlere yardımcı olan bu perde türlerinden bir tanesi de boncuklu perdeler olmaktadır. Özellikle evlerimiz ya da çalıştığımız ortamlar için perde dekoru çok önemli olmaktadır, çünkü doğru perde tercihi içerisinde yaşanılan alana enerjik bir hava katmaktadır.

Bu olumlu havanın etkisiyle sizde kendinizi daha mutlu, özgüvenli ve rahat hissetmektesiniz. Örneğin evlerinizde ya da ofislerinize bazı alanları bölme ihtiyacı hissedersiniz. Bu gibi durumlarda duvar panelleri ya da genellikle ayırıcı modeller kullanılmaktadır. Yine aynı şekilde bazen iş yerlerinde kapalı kapı istemezsiniz fakat bazen içerinin tamamen görünmesi de hoşunuza gitmez. Bu gibi durumlarda sizlere mükemmel şıklıkta ve görünümde olan boncuklu perdeler bire bir olacaktır.

Tamamen ip perde modellerinden esinlenerek tasarlanan bu perde modelleri, aldıktan sonra ne iyi etmişimde almışım diyeceğiniz ve modern görünümüne âşık olacağınız perde türlerinden olmaktadır. İp perdelerden esinlenerek tasarlanan bu perde modelleri, ip perdeler gibi arka tarafı göstermez ve çok daha şık bir görünüm oluşturur. İster ev ister ofis yerlerinde çok rahat kullanılabilen boncuk perdeler kesinlikle bulunduğu ortama çok ayrı bir görünüm ve hava katacaktır.

Günümüzdeki hayat şartlarının pahalılığından dolayı, ev fiyatları uçmuş olmaktadır. Bu sebeple birçok inşaat firması ev kullanım alanlarını küçülterek fiyatını daha uygun hale getirmeye çalışmaktadır. Bu da evlerin mutfak ve banyolarının küçülmesine sebep olmaktadır. Mutfaklara genellikle kapı konmamaktadır, böylesi durumlarda bu tarz mutfak modelleri için gerçekten çok çeşitli desenleri ile mükemmel bir görüntü sağlayan boncuklu perdeler çok şık olmaktadır.

Hazır kapı ya da banyo için bölme işlemi görecek her desen ve modelde boncuk perde modellerinden bulabilmektesiniz. Evinizin rengine mobilyasına ve mimarisine uygun olacak şekilde her desenini bulma imkânınız olmaktadır. Sizin tercihinize göre istediğiniz şekilde monte edilme imkânı mevcut olan boncuk perde modelleri bulunmaktadır. Sizler için şu tüyoyu da vermeden geçemeyeceği, bu aralar en çok beğenilen ve tutulan modeli cırt cırtlı olan modelidir. Bunları kolaylıkla monte edebilir ve yine aynı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Kategori: Makale

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir